Новости
  Насос с магнитной муфтой
  При перекачке воды из скважин или открытых водоемов, в воде содержится некоторое количества частиц ила, песка, икра рыб и земноводных и тому подобный мусор. При небольших концентрациях примесей в воде

  Букет из роз доставка
  Получив в подарок роскошный букет роз, многие из нас задумываются о том, можно ли «продлить жизнь» такой красоте. Возможно ли сделать это, не обладая особыми знаниями и навыками? Ведь наши знания об

  Семицвет
  Итак, здоровье волос начинается с корректного ухода за ними и выбора правильных средств. Для начала отставьте в сторонку обычные магазинные шампуни с трудночитаемыми составами – нам такие «помощники»

  Кредит наличными 18 лет
  Главная   /  Мой блог ← Банк кредитная карта за 1 час   |  В начало  |  Кто брал кредит в экспресс волга банк → Денежный кредит наличными 18

  Анализатор состава сплавов
  Прибор для определения марки стали незаменим там, где нужно провести узкоспециализированный экспресс-анализ в «полевых» условиях: в цехах и складских помещениях, в лабораториях и на открытых площадках.

  Замки для почтовых ящиков
  Это скорее вид дополнительного заработка, чем бизнес. Не секрет, что со временем замки на почтовых ящиках ломаются. Наверняка каждый в своем подъезде наблюдал отсутствующие замки в некоторых почтовых

  Где купить шкаф-купе
  Купить недорого готовый шкаф-купе представляется удобным и выгодным по сравнению со встроенными шкафами-купе. Преимущество готовых шкафов-купе заключается прежде всего в том, что такой шкаф можно поставить

  Двері в Чернівцях
  Сьогодні для споживача дуже важливо отримати не тільки функціональний і добротний виріб, але і гарну, по справжньому естетичну річ. Особливо це актуально у вирішенні питань оформлення інтер'єру житла.

  Проектирование больниц в Киеве
  Как известно всем нормальным рассудительным людям, перед тем, как начать какое-либо дело, необходимо заранее продумать все аспекты, детали и тонкости, чтобы впоследствии не столкнуться в непредвиденными

  Шлифмашины угловые от Makita
  В настоящее время для приобретения определённого вида товара нет необходимости бегать по многочисленным розничным магазинам. Ведь сейчас всё очень просто. Достаточно войти в интернет и найти соответствующий

Теперь тролейбусники в Черкассах в новой форме

Опубликовано: 01.11.2016

сникам пошили нову форму

Усіх працівників комунального підприємства «Черкасиелектротранс» забезпечили новенькими комплектами форми й спецодягу. Їхнє виготовлення взяло на себе публічне акціонерне товариство «Азот» у рамках підписаної з владою міста у квітні цього року Угоди про співпрацю та партнерство. Ця форма віднині слугуватиме в роботі кондукторам і водіям тролейбусів, а ще – слюсарям. Серед презентованого їм одягу є й сигнальні жилетки, – розповідає прес-служба Черкаської міської ради.

За словами голови правління ПАТ «Азот» Віталія Склярова, співпраця між містом і їхнім підприємством триватиме й надалі. У планах на найближчих рік – ремонт майстерень і побутових приміщень КП «Черкасиелектротранс». Утім, наголошує він, їхнє співробітництво з містом не обмежуватиметься підтримкою тільки цього підприємства, смотрите Сайт Черкас1.

– Ми продовжуємо виконувати взяті на себе соціальні зобов’язання. Упродовж останніх двох тижнів у чотирьох дворах міста ми вже встановили дитячі спортивні майданчики, цього року, як і наступного, змонтуємо перші 10 зупинок, крім того, опікуємося 11 школами Черкас, – розповів Віталій Леонідович.

Шили презентований одягу фахівці дочірнього підприємства «Хімік» (яке працює на території «Азоту»). Як наголосив Віталій Скляров, кожен із тих, хто отримав нову форму, упродовж двох тижнів зможуть, у разі такої необхідності, за індивідуальними побажаннями «підігнати» його під розміри одягу кожного з працівників.

Міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що для черкаського бюджету таке оновлення форми комунальному підприємству могло б обійтися щонайменше в мільйон гривень. Натомість завдяки такій допомозі ці кошти будуть спрямовані на інші нагальні проблеми.

– Мені приємно мати справу з такими відповідальними партнерами, як ПАТ «Азот», адже поступово всі наші домовленості в межах підписаного меморандуму втілюються в життя, ви нам завжди готові підставити плече, – сказав Анатолій Васильович. – Думаю, що задоволені й самі працівники нашого комунального підприємства, тепер тут буде корпоративна форма.

Він відзначив, що одним із пріоритетів у роботі міської влади є розвиток КП «Черкасиелектротранс» і має амбітні плани на його рахунок. Адже за кількістю перевезених пасажирів вони перші в місті.

– Розвиток комунальних підприємств – це одне з пріоритетних завдань міської влади. У багатьох країнах Європи на муніципальні перевезення витрачається значна частина міського бюджету, – сказав Анатолій Бондаренко. – Тож ми ставимо перед собою чимало важливих завдань, аби воно могло працювати ще краще – це і продовження курсу на оновлення рухомого складу тролейбусів, і ремонт ліній.

rss